COVID-19

Vážení pacienti,

celý svet sa ocitol v neočakávanej situácii spôsobenej pandémiou vírusu COVID-19, ktorá zasiahla a ovplyvnila život každého z nás.

Náš tím ostáva aj v tomto náročnom období verní svojmu povolaniu zdravotníka a poskytovanie pomoci iným berieme ako svoje hlavné životné poslanie.

Chceme Vás ubezpečiť, že sme Vám naďalej plne k dispozícii.

Aby sme mohli poskytovať kvalitnú a pre personál aj pacientov bezpečnú zubnolekársku starostlivosť, zaviedli sme striktné protiinfekčné opatrenia a dodržujeme najvyššie hygienické štandardy.

O niektorých z nich Vás chceme informovať:


1. Maximálna hygiena a kontrola.

Pri vstupe do našich priestorov je nachystaná dezinfekcia rúk, bude Vám bezdotykovo zmeraná teplota a vyplníte anamnestický dotazník. Prosíme príďte na ošetrenie bez doprovodu.


2. Čas na všetko potrebné.

Upravili sme termíny pacientov tak, aby zvýšené hygienické požiadavky neovplyvnili čas samotného ošetrenia a v kľude sa stihlo všetko potrebné.


3. Objednávkový systém.

Keďže každý náš pacient je objednaný na presne stanovený čas, nedochádza ku kontaktu medzi pacientami a riziku šírenia infekcie.


4. Absolútna dezinfekcia priestorov.

Každá ambulancia je po ošetrení pacienta kompletne vydezinfikovaná a vzduch sterilizovaný germicídnymi žiaričmi.


5. Sterilizácia všetkých nástrojov.

Pri ošetrení sa bežne používaju rôzne typy nástrojov, momentálne však absolútne všetky s ktorými môžte prijsť do kontaktu sú sterilné a balené v sterilných zatovavacích fóliách.


6. Naši zamestnanci sú v chránení.

Každý zamestnanec je vybavený ochranným oblekom kategórie III, respirátorom FFP3 norma N95, ochrannou čiapkou, ochranným štítom a sterilnými rukavicami.


Pokiaľ potrebujete ošetrenie, môžte sa nás s dôverou obrátiť a byť si istý, že prostredie ambulancie je maximálne bezpečné a kvalita ošetrenia dokonalá.

Veríme, že sa nám momentálnu situáciu podarí spoločne prekonať a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.


tím Dr. Ostertag DentalSúkromná nezmluvná špecializovaná ambulancia zubného lekárstva a dentoalveolárnej chirurgie a implantológie.

Ordinačné hodiny

  • Pondelok8:00 - 16:00
  • Utorok8:00 - 16:00
  • Streda11:00 - 19:00
  • Štvrtok11:00 - 19:00
  • Piatok8:00 - 12:00
  • Víkendzatvorené

Copyright © 2017 - 2020 Dr. Ostertag dental s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov.

Created by Danes Creative elements